Aktualności

MEDYCYNA ESTETYCZNA NA WARSZAWSKIM UNIWERSYTECIE MEDYCZNYM - 3 EDYCJA

Studia przeznaczone są dla lekarzy wszystkich specjalności, którzy zamierzają prowadzić praktykę z zakresu medycyny estetycznej. Program realizowany będzie przez 3 semestry, w trybie weekendowym, co 2-3 tygodnie. Celem studiów jest nabycie wiedzy oraz umiejętności praktycznych z zakresu medycyny estetycznej. Ta nowa gałąź medycyny pomaga osiągnąć i utrzymać wysoką jakość życia, zapobiega skutkom starzenia się naszego organizmu. Studia dedykowane są dla lekarzy i lekarzy dentystów, którzy zamierzają wykonywać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Wymagania ogólne i poziom wykształcenia: studia przeznaczone są dla osób z wyższym wykształceniem lekarskim i prawem wykonywania zawodu.

Czas trwania studiów: 3 semestry, 18 zjazdów - 247 godzin dydaktycznych. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele.

Uczestnicy studiów poprzez wykłady, seminaria i zajęcia praktyczne w czołowych placówkach dermatologicznych uzyskają niezbędne podstawy do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. Program szkolenia obejmuje: zagadnienia dotyczące budowy skóry, patologii skóry, włosów i paznokci, mechanizmów starzenia się skóry i profilaktyki starzenia, metod nieinwazyjnego i inwazyjnego wpływania na objawy starzenia się skóry oraz innych zabiegów diagnostycznych i korygujących stosowanych w dermatologii i medycynie estetycznej, postępowania w stanach nagłych oraz prawnym aspektom medycyny estetycznej. Autorami programu i wykładowcami są profesorowie medycyny i eksperci, zajmujący się na co dzień wykonywaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Informacje i zapisy

Dziekanat Centrum Kształcenia Podyplomowego

ul. Żwirki i Wigury 61 Budynek Rektoratu, pok. 509

02-091 Warszawa

tel.: (22) 57 20 510; (22) 57 20 519 telefaks: (22) 57 20 511

e-mail: ckp@wum.edu.pl

Zasady rekrutacji

Rekrutacja na III* edycję - OTWARTA*

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31 stycznia 2015 r.

Planowany termin rozpoczęcia III edycji: marzec 2015 r.

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Dołącz do POLME
Nie pamiętasz hasła? Zresetuj je tutaj

Resetowanie hasła

Popraw dane formularza / spróbuj ponownie
Powrót na stronę POLME