Aktualności

POLSKIE TOWARZYSTWO LEKARZY MEDYCYNY ESTETYCZNEJ "POLME"

Polskie Towarzystwo Lekarzy Medycyny Estetycznej "POLME" powstało z inicjatywy lekarzy, absolwentów I edycji studiów podyplomowych z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Stowarzyszenie ma na celu współudział w tworzeniu wysokiej jakości i bezpieczeństwa wykonywania zabiegów medycyny estetycznej a także edukacji pacjentów w zakresie ogólnie pojętej profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Nasi lekarze, to specjaliści w swoich dziedzinach a jednocześnie dyplomowani lekarze medycyny estetycznej. Całościowe podejście do pacjenta pozwala nie tylko na bezpieczne wykonanie zabiegu, ale również na profilaktykę zdrowotną, dzięki której uzyskujemy lepsze wyniki i zadowolenie pacjentow.

Dzięki wspólnym spotkaniom naukowym na bieżąco poszerzamy naszą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną.

Członkiem Stowarzyszenia może być każdy lekarz, który ukończył studia z zakresu medycyny estetycznej.

Członkami POLME mogą również zostać również lekarze wykładowcy oraz absolwenci podyplomowych szkoł medycyny estetycznej, jednak warunkiem jest zgoda Zarządu.

Nasi lekarze ściśle ze sobą współpracują i wzajemnie sobie pomagają, dzięki temu pacjent jest w pełni zaopiekowany. W razie potrzeby pacjenci mogą kontaktować się z Zarządem POLME w celu podnoszenia jakośći naszej pracy.

Każdy członek POLME zobowiązany jest do odbycia w ciągu roku szkoleń obowiązkowych (zakończonych egzaminem w zakresie przekazanych wiadomości) oraz obowiązkowej konferencji naukowej. Dzięki temu postaramy się być wiarygodni dla naszych pacjentów i dla siebie samych.

Zapraszamy lekarzy i pacjentów do tworzenia z nami nowej jakości w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Chcielibyśmy równiez złożyć podziękowania na ręce Pana Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i wszystkich Wykładowców oraz Szkoleniowców za przekazaną wiedzę i wsparcie.

Z wyrazami szacunku.

Zarząd POLME

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Dołącz do POLME
Nie pamiętasz hasła? Zresetuj je tutaj

Resetowanie hasła

Popraw dane formularza / spróbuj ponownie
Powrót na stronę POLME